poniedziałek, 11 stycznia 2021

Bezpieczne ferie

Dzisiaj rozmawialiśmy z dziećmi na temat tego, jak bezpiecznie korzystać z aktywności zimowych. Choć nie ma śniegu dzieci znały wszystkie zasady  bezpiecznego postepowania na śniegu czy lodzie oraz to,  jak bezpiecznie bawić się aby nikomu nie stała się krzywda. Kiedy u nas spadnie śnieg dzieci z naszego przedszkola będą znały zasady bezpiecznego korzystania z aktywności, które można na nim wykonywać. 


czwartek, 17 grudnia 2020

Świąteczne przedstawienie

 Dziś w dzieci z naszej grupy wprowadziły swoich kolegów z grupy VI w świąteczny nastrój. 

Przedszkolaki zaprezentowały wierszyki i piosenki przygotowane z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

Całe przedstawienie nagraliśmy, żeby  również rodzice mogli zobaczyć swoje dzieci w świątecznym występie. 

"Dla wszystkich składamy

Serdeczne życzenia,

Zdrowia, szczęścia  i powodzenia"


Przyłączając się do życzeń dzieci  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałyśmy wszystkim życzyć:  dużo radości,  jeszcze więcej  zdrowia oraz zadowolenia i uśmiechu na kolejne dni. 


Pani Sandra

Pani Martyna

Pani Weronika
Ubieramy choinkę

 W naszej grupie czuć już świąteczną atmosferę. Wszyscy wspólnie ubraliśmy choinkę. 

czwartek, 10 grudnia 2020

Zabawy na świeżym powietrzu

Dziś na podwórku oprócz wesołej zabawy na przedszkolnym placu zabaw, dzieci tworzyły różne wzory z materiału przyrodniczego (kasztany, patyki, liście, szyszki). Powstały renifery, koty, słonie, kwiatki i gwiazdeczki. Zaświeciło dla nas nawet słoneczko. 
Kolorowe kodowanie

 Dziś na zajęciach matematycznych doskonaliliśmy umiejętności kodowania. Zabawy z kolorowymi kubkami oraz aktywności na macie zawsze sprawiają dzieciom wielką radość i  z zaciekawieniem wykonują wszelkie zadania. Wesoła rytmika

 We wtorki i czwartki dzieci z naszej grupy wesoło bawią się podczas śpiewu, grania na instrumentach  i wszelkich zabawach rytmicznych na zajęciach, które prowadzi  Pani Maja.